Granica Miłoszów - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ziolek41 21
2. lukaa29 19
3. jony23 1

Granica Miłoszów

LKS Granica Miłoszów

Klub został założony pod koniec lat 70 XX wieku. przez Mirosława Kołodziejczyka, Tadeusza Kisiela, Andrzeja Ziółkowskiego, którzy dla rozrywki organizowali mecze międzygminne rozgrywane w weekendy. Po pewnym czasie postanowili spróbować swoich sił zgłaszając się do rozgrywek Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze, rozpoczynając od najniżej klasy rozgrywkowej, mianowicie C-klasy okręgu jeleniogórskim. Od początku lat 80 po awansie do klasy B zespół z różnym skutkiem toczył batalię o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W 2004 roku Klub nasz pod przewodnictwem Mirosława Kołodziejczyka uzyskał awans do klasy A i w lidze tej brał udział do 2008r. w sezonie 2008r. ze względu na problemy kadrowe został wycofany przez ówczesny Zarząd Klubu z rozgrywek ligowych. Po dwóch latach przerwy Klub został reaktywowany przez Pana Waldemara Galika. Drużyna brała udział w rozgrywkach piłkarskich o mistrzostwo klasy B. W 2012 roku po niespodziewanej rezygnacji byłego Zarządu Klubu drużyna nasza została wycofana z rozgrywek ligowych 2012/2013 r , ale po wyborach nowego Zarządu Klubu Pana Mirosława Kołodziejczyka Drużyna nasza rozgrywała w drugiej połowie 2012 roku wiele meczy towarzyskich z Klubami z Powiatu Lubańskiego. Celem obecnego Zarządu oraz wszystkich członków naszego klubu w roku 2013 jest start o mistrzostwo klasy B , na sezon 2013/2014 do , którego przygotowujemy się intensywnie poprzez udział w treningach oraz meczach o charakterze towarzyskim z Klubami biorącymi udział w rozgrywkach ligowych przy OZPN Jelenia Góra.

Drużyna liczy na dzień dzisiejszy 21 zawodników. Za przygotowanie zawodników do rozgrywek odpowiadają trenerzy Mirosław Kołodziejczyk , Marek Kołodziejczyk.

Sudety Sieniawka 0:3 Granica Miłoszów
Piast Czerwona Woda 2:1 LZS Pisarzowice
Przyszłość Dłużyna Dolna 1:2 LZS Ręczyn
LZS Henryków 0:3 WKS Żarki Średnie
LZS PorajówKopaczów 1:5 Zryw Bratków
Granit Gierałtów

Granica MiłoszówGranit Gierałtów
Granica Miłoszów 2:2 Granit Gierałtów
2015-04-26, 11:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.